Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij

Nasza firma zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług brokersko - spedycyjnych.

 

W branży importu samochodów z USA / Kanady działamy nieprzerwanie od 2017 roku. Doświadczenie zdobyte przez kilka lat naszej działalności zaoowocowało wieloma transakcjami zakończonymi sukcesem i zadowoleniem naszych klientów. Stale powiększamy naszą ofertę poprzez zdobywanie nowych licencji w innych domach aukcyjnych.

 

Klientom oferujemy kompleksową obsługę zakupu pojazdów, maszyn oraz części motoryzacyjnych z największych domów aukcyjnych w USAKanadzie oraz Dubaju
 

 

Naszą firmę na tle innych wyróżnia, możliwość kompleksowej naprawy uszkodzonych pojazdów wraz z adaptacją na rynek Europejski w profesionalnych warsztatach.

 

Decydując się na współprace z nami gwarantujemy stały kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszą firmą na każdym etapie importu. Zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie począwszy od momentu wyboru pojazdu, ustalenia atrakcyjnej ceny licytacji, poprzez odbiór z placu domu aukcyjnego, załadunek do kontenera i dostarczenie na statek, dopełnienieniem wszelkiej dokumentacji celnej oraz podatkowej w USA, Europie, Polsce wraz z dostawą w wybrane miejsce przez klienta.

Od lat współpracujemy z tymi samymi partnerami dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług.
Można nas znaleźć w takich rejonach jak Śląsk - Żywiec, Bielsko Biała, Katowice, Kraków. Importujemy pojazdy z USA w każde miejsce w Polsce także z opcją napraw.